O firmie

Zakład Produkcyjno-Usługowy „Rombex” powstał w 1989 roku w Gdańsku. Obecnie firma prowadzi działalność jako odlewnia metali nieżelaznych, która znajduje się na terenie Gdańskiej Stoczni „Remontowa” w Gdańsku na wyspie Ostrów,

Dobre usytuowanie odlewni w stoczniowo-przemysłowej dzielnicy miasta w sąsiedztwie trzech dużych oraz kilku mniejszych stoczni, a także wielu firm z branży stoczniowej, maszynowej, kolejowej spowodowało, że firma solidnie ugruntowała swoją obecność w regionie. Z powodzeniem realizujemy zlecenia dla wszelkich gałęzi przemysłu oferując dobrą jakość odlewów i krótkie terminy realizacji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia założycieli a także pracowników firmy świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Firma ROMBEX świadczy usługi z szeroko pojętej branży metali nieżelaznych poczynając od produkcji dla potrzeb przemysłu, przez odlewnictwo artystyczne, odlewanie pomników, tablic pamiątkowych i dzwonów, na zleceniach na potrzeby niewielkich przedsiębiorców i osób prywatnych kończąc.

Szerokie spektrum produkowanych odlewów i świadczonych usług, chęć realizacji zarówno dużych przemysłowych zamówień jak i zleceń jednostkowych, oraz krótkie terminy realizacji a także przystępne ceny tworzą z Z.P.U. „Rombex” Sp. z o.o. idealnego partnera do współpracy.

Krótkie terminy realizacji

Odlewnia ROMBEX produkuje anody cynkowe do ochrony galwanicznej kadłubów, zbiorników balastowych i innych elementów jednostek pływających i konstrukcji offshore narażonych na korozję. ROMBEX produkuje anody o dowolnym kształcie i rozmiarach, a ich produkcja anod odbywa się w bardzo krótkich terminach - zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych.

W skład oferty wchodzą również wykorzystywane w przemyśle stoczniowym tuleje z brązu, mosiądzu i aluminium, regeneracja panewek, pomniki z brązu, odlewy kształtowe i artystyczne oraz analizy chemiczne stali.

+48 58 307 12 02